Telegram має репутацію найпросунутішого месенджера, і користуються ним зазвичай найпросунутіші користувачі. Цьому рівню потрібно відповідати і Planfix дозволить зробити це.

Інтеграція Planfix
з Telegram

Ми допоможемо вам створити корпоративний бот Telegram і підключити його до Planfix. Він стане обличчям вашої компанії в Telegram та інтерфейсом для спілкування з користувачами месенджера.
При цьому ваші співробітники будуть працювати з цим каналом в єдиному інтерфейсі Planfix, використовуючи всі переваги системи: автоматичне розподілення запитів, оперативне підключення потрібних фахівців, закриті від клієнта обговорення, облік та контроль у потрібних розрізах.
Клієнт пише повідомлення у ваш корпоративний Telegram
У Planfix створюється картка клієнта і завдання для обробки його запиту
Ваші співробітники бачать запит у загальному інтерфейсі Planfix та спілкуються з клієнтом
Як це працює?
Усе спілкування сконцентровано в одному місці. Нічого не загубиться — навіть якщо співробітник, який розпочав спілкування з клієнтом, захворів чи пішов у відпустку, колеги підхоплять його діалоги. Клієнт навіть не помітить, що щось змінилося - все спілкування з ним йде від імені корпоративного робота Telegram, який зазвичай має назву вашої компанії.
Що бачите Ви та Ваші співробітники у Planfix
Що бачать Ваші клієнти у чаті Телеграма
Чому це зручніше, ніж звичайна робота в чаті Telegram?
Спілкування з кожним клієнтом або віддаленим співробітником ведеться в окремій гілці (діалогу Telegram та завдання Planfix). Кожна проблема вирішується окремо, потрібним співробітником та у зручний час.
Більше порядку
Ви самі регулюєте правила, за якими завдання подаються на вхід відділам і службам компанії, розподіляються між їхніми співробітниками.
Розподіл завантаження
Звіти покажуть, хто, коли, скільки та яких саме запитів відпрацював. Чи були зриви. Де слабкі місця. Все це стає основою для нарахування зарплат та управлінських рішень.
Облік
та контроль
Корпоративний бот назавжди залишиться власністю компанії, співробітник, що звільнився, не зможе відвести його і переключити клієнтські запити на себе.
Повна безпека

Telegram інтегрований у Planfix глибше, ніж інші канали. Крім роботи корпоративного бота, ви зможете налаштувати для своїх співробітників повідомлення в Telegram про нові завдання або коментарі, що надійшли на їх адресу. Підключивши до Planfix корпоративні чати Telegram, ви отримаєте можливість створювати нові проєкти та завдання прямо в ході спілкування, за допомогою спеціальних команд.

/who

Робот Telegram перетворить Planfix на CRM систему, відділ продажу, службу підтримки або вікно прийому замовлень. Додайте телеграм як канал спілкування з вашими клієнтами.

А ще ви можете швидко відповідати на типові запитання клієнтів: достатньо в коментарі натиснути зірочку та вибрати потрібний варіант із довідника відповідей.

Інтеграції Planfix

Створіть аккаунт для своєї компанії зараз та

користуйтесь усіма можливостями впродовж 14 днів безкоштовно