Автоматизуйте відправку SMS клієнтам або співробітникам у будь-якій потрібній вам ситуації

Інтеграція Planfix
з сервісами надсилання SMS

Світ остаточно завоювали месенджери, але старі добрі SMS-повідомлення нікуди не поділися. Якщо вони є важливою частиною вашого робочого процесу, не варто від них відмовлятися, нехай SMS надсилають роботи
Чому надсилати SMS
із Planfix набагато зручніше

Основна перевага Planfix в тому, що він може автоматично надсилати SMS у потрібній ситуації. Наприклад, якщо вам необхідно швидко привернути увагу колеги до термінового завдання, натиснувши кнопку "Терміновий виклик". Або повідомити клієнта, що його замовлення готове, просто перевівши завдання у статус "Готово до видачі". Автоматичні сценарії Planfix дозволяють вам самостійно визначити, в який момент та кому буде надіслано SMS-повідомлення.

Такий підхід часто застосовується для задач-викликів, коли майстер знаходиться на одному об'єкті і в SMS йому надходить адреса наступного. І взагалі, SMS дуже потрібні для оптимізації роботи диспетчера - адже далеко не завжди співробітники можуть працювати в мобільному додатку Planfix.

Вам під силу автоматизувати відправлення SMS-повідомлень у будь-якій робочій ситуації, заощадивши багато часу і сил. Достатньо підключити до Planfix зручний вам сервіс відправки SMS та налаштувати потрібний сценарій.

Planfix працює з усіма популярними сервісами надсилання SMS

Оскільки розсилка здійснюється за допомогою спеціалізованих сервісів, ви отримуєте максимальний відсоток доставки повідомлень та якісну аналітику. А Planfix допоможе надсилати SMS мінімальними зусиллями або зовсім без них.

Інтеграції Planfix

Створіть аккаунт для своєї компанії зараз та

користуйтесь усіма можливостями впродовж 14 днів безкоштовно