Планфікс розташований у незалежному датацентрі, що географічно перебуває у Європі, який відповідає міжнародним стандартам інформаційної безпеки.

Європа

Hetzner Online AG, Stuttgarter St. 1
91710 Gunzenhausen,
Germany

Ми дуже
серйозно підходимо
до питань безпеки
та використовуємо для її забезпечення найсучасніші та надійні рішення
Резервне копіювання
Ми щодня робимо резервне копіювання всіх даних Planfix. За допомогою зашифрованих архівів, розміщених на серверах Amazon S3, ми за необхідності зможемо відновити операційну обстановку Planfix станом на потрібний момент за останні 3 місяці. Всі файли, завантажені в Planfix, зберігаються у файловому сховищі Amazon S3.
Доступ тільки для своїх
За бажанням, ви можете налаштувати можливість доступу до свого облікового запису тільки з певних IP-адрес і лише в певний час. Це не дасть можливості зловмиснику увійти до Planfix, навіть якщо він дізнається пароль у когось із ваших співробітників.
Двофакторна
автентифікація
Ви можете увімкнути режим двофакторної автентифікації, при якій для доступу до Planfix крім пароля знадобиться ще спеціальний код, який генерується вашим смартфоном і живе лише 30 секунд. Без вашого смартфона зловмисник не зможе отримати цей код і увійти до Planfix.
Захист персональних
даних
Planfix відповідає вимогам Європейського регламенту захисту персональних даних GDPR. Тут ви можете ознайомитися з нашою
політикою конфіденційності.
Вивантаження даних облікового запису
Ми надаємо повну свободу розпоряджатися даними, накопиченими в Planfix. Власник облікового запису може вивантажити всі дані облікового запису, включаючи всі завантажені в систему файли, та використовувати їх поза системою.
SSL-шифрування
Для всіх облікових записів Planfix доступ до даних відбувається за допомогою криптографічного протоколу TLS 1.2. Сертифікат шифрування виданий COMODO RSA Domain Validation Secure Server CA. З'єднання зашифровано та перевірено за допомогою AES_128_GCM. Як механізм обміну ключами використовується ECDHE_RSA. Це виключає можливість перехоплення даних між клієнтом та сервером у процесі роботи – всі вони передаються у зашифрованому вигляді.
Віддалене обслуговування
Дата-центри, в яких розташований сервіс, знаходяться на території країн Європейського Союзу, які підписали Конвенцію Ради Європи про захист фізичних осіб при автоматизованій обробці персональних даних. Доступ до дата-центрів обмежений певним колом осіб. Дата-центри обладнані резервними джерелами Двухфакторная живлення, декількома незалежними каналами зв'язку, системами сигналізації та автоматичного пожежогасіння.
Фізичне видалення
даних
Якщо ви перестанете користуватися Planfix, то ваш обліковий запис разом з усіма даними буде видалено фізично, без можливості відновлення. Звичайно, ми будемо пропонувати вам зберегти його - але останнє слово залишиться за вами.